herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
RPOWŚ


Zakończenie Projektu pn.: „ Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Wioleta Waga   
poniedziałek, 30 czerwca 2014
 

loga

    Dnia 25 czerwca 2014 o godz. 10 ºº w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju odbyło się uroczyste zakończenie Projektu pn.: „ Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”.

    W uroczystości udział wzięli Pan Adam Jarubas Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Pan Grzegorz Gałuszka – Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju, samorządowcy, Starosta Buski Pan Jerzy Kolarz oraz Wicestarosta Buski Pan Stanisław Klimczak, Starosta Pińczowski Pan Zbigniew Kierkowski, Wójt Gminy Gnojno Pani Jolanta Stachowicz, Wójt Gminy Nowy Korczyn Pan Paweł Zagaja, Wójt Gminy Wiślica Pan Stanisław Krzak oraz zaproszeni goście.

Poprawiony: poniedziałek, 30 czerwca 2014
Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Do publikacji przekazał Piotr Woźniak.   
poniedziałek, 07 kwietnia 2014
 

logo
herb_powiat_buski

Wykonanie i dostawa tablic pamiątkowych

W związku z realizacją projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „ Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na wykonanie i dostawę 12 tablic pamiątkowych dla projektu zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
czwartek, 27 marca 2014
 

logo
herb_powiat_buski

PROJEKT, WYKONANIE I DOSTAWA 1 000 lub 1 500 lub 2 000 SZTUK NOTESÓW FORMATU A-4

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na projekt, wykonanie i dostawę 1 000 lub 1 500 lub 2 000 sztuk notesów formatu A-4, zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
czwartek, 27 marca 2014
 

logo
herb_powiat_buski

WYKONANIE I DOSTAWA 150 lub 200 lub 250 SZTUK TECZEK KONFERENCYJNYCH

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na wykonanie i dostawę 150 lub 200 lub 250 sztuk teczek konferencyjnych, zgodnie
z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
wtorek, 04 marca 2014
 

logo
herb_powiat_buski

PROJEKT, WYKONANIE I DOSTAWA 1 000 SZTUK TECZEK OFERTOWYCH FORMATU A-4

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na projekt, wykonanie i dostawę 1 000 sztuk teczek ofertowych formatu A-4, zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014
Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
wtorek, 04 marca 2014
 

logo
herb_powiat_buski

PROJEKT, WYKONANIE I DOSTAWA 2 000 SZTUK NOTESÓW FORMATU A-5

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na projekt, wykonanie i dostawę 2 000 sztuk notesów formatu A-5, zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014
Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
wtorek, 04 marca 2014
 

logo
herb_powiat_buski

PROJEKT, WYKONANIE I DOSTAWA 3 000 SZTUK FOLDERÓW "POWIAT BUSKI" Z MAPĄ POWIATU BUSKIEGO

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na projekt, wykonanie i dostawę 3 000 sztuk folderów "Powiat Buski" z mapą powiatu buskiego, zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Więcej…
 
Zakończenie robót termomodernizacyjnych. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
czwartek, 16 stycznia 2014
 

logo
herb_powiat_buski

   W miesiącu grudniu 2013 roku zakończono roboty budowlane inwestycji pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Buskiego”, prowadzonych w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 4 „Rozwój infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej” Działanie 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”.

Poprawiony: wtorek, 28 stycznia 2014
Więcej…
 
Zaproszenie do składania ofert. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
wtorek, 12 listopada 2013
 

logo
herb_powiat_buski

Projekt, wykonanie i dostawa kalendarzy ściennych na 2014 rok

W związku z projektem pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego”, który jest realizowany przez Powiat Buski oraz współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”, zapraszamy do składania ofert na projekt, wykonanie i dostawę kalendarzy ściennych na 2014 rok, zgodnie z opisem zawartym w załączonym Zapytaniu ofertowym.

Poprawiony: piątek, 15 listopada 2013
Więcej…
 
Odbiór warsztatów szkolnych ZSTI oraz budynków szpitala ZOZ w Busku-Zdroju. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
piątek, 06 września 2013
 

logo
herb_powiat_buski

    W dniu 3 września 2013 r. przeprowadzono odbiory robót budowlanych w ramach realizowanego projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 4 „Rozwój infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej” Działanie 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”.

Więcej…
 
Odbiór hali sportowej PMOS oraz budynków szpitala. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
piątek, 02 sierpnia 2013
 

logo
herb_powiat_buski

    W dniu 16 lipca 2013 r. przeprowadzono odbiór robót budowlanych w ramach realizowanego projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Buskiego i Powiatu Pińczowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 4 „Rozwój infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej” Działanie 4.2 „Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej”.

Poprawiony: poniedziałek, 05 sierpnia 2013
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2