herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
SPPWs
Podsumowanie projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego” Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak.   
poniedziałek, 22 maja 2017
 

logo_sppw-solary

W dniu 25 kwietnia  2017 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyła się konferencja kończąca realizację projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego”, dofinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Beneficjentem wsparcia jest 11 gmin z terenu powiatów buskiego, pińczowskiego i jędrzejowskiego z Gminą Busko-Zdrój, jako Liderem oraz Powiatem Buskim, uczestniczącym w projekcie jako Partner. Zakres robót podjętych i zrealizowanych przez powiat obejmował budynki użyteczności publicznej, w których zamontowano instalacje kolektorów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej oraz instalacje fotowoltaiczne do wytwarzania prądu.

Poprawiony: poniedziałek, 22 maja 2017
Więcej…
 
„Szwajcarski Szlak Rozwoju” w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak.   
czwartek, 13 sierpnia 2015
 

banerSWISS

W dniu 16.08.2015 r. przy Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju odbędzie się prezentacja szlaku turystycznego "Szwajcarski Szlaku Rozwoju". Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

baner

 
Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłasza konkurs fotograficzny pn. „SWISS CONTRIBUTION. PROJECT YOUR FUTURE”. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak.   
środa, 29 lipca 2015
 

swiss

Tematem konkursu jest prezentacja w formie zdjęć efektów wdrażania Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) w ramach Priorytetu I i II oraz zmian zachodzących w najbliższym otoczeniu, w którym realizowane są projekty dofinansowane ze środków SPPW, poprzez przedstawienie obiektów oraz przedsięwzięć dofinansowanych w ramach SPPW na różnych etapach ich realizacji. Poniżej link do strony konkursu:

Plakat - Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłasza konkurs fotograficzny pn. „SWISS CONTRIBUTION. PROJECT YOUR FUTURE”.

Więcej…
 
„Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego” – przystąpienie do projektu. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
poniedziałek, 08 lipca 2013
 

swiss

 


    W dniu 17.06.2013r. Powiat Buski przystąpił w charakterze partnera do projektu pod nazwą „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego”. Projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej, jest realizowany w ramach porozumienia partnerskiego gmin z terenu powiatów buskiego i pińczowskiego, którego Liderem jest Gmina Busko-Zdrój.

 

Więcej…