Strona główna Projekty i fundusze RPOWŚ 2014 - 2020 Zapytanie cenowe - Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa tablicy informacyjnej wolnostojącej o wymiarach 3mx2m wraz z konstrukcją wsporczą.
Zapytanie cenowe - Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa tablicy informacyjnej wolnostojącej o wymiarach 3mx2m wraz z konstrukcją wsporczą. Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak.
czwartek, 17 sierpnia 2017

logotypy

Zapytanie cenowe

Projekt pn. "Budowa nowego budynku kształcenia zawodowego, budowa boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni, dobudowa do hali sportowej siłowni oraz wymiana posadzki sportowej, remont warsztatów na potrzeby szkolnictwa zawodowego, zakup wyposażenia do celów dydaktycznych."

logotypy

Powiat Buski zaprasza do składania ofert cenowych na Zaprojektowanie, wykonanie i dostawę tablicy informacyjnej wolnostojącej o wymiarach 3mx2m wraz z konstrukcją wsporczą. Szczegóły w załącznikach.

Skan wypełnionego i podpisanego przez uprawnioną osobę formularza oferty należy wysłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ;

w temacie wiadomości należy napisać

„Oferta na tablice informacyjne projektu RPOWŚ” ;

do dnia : 22.08.2017, do godz. 1300. Oferty które wpłyną po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Załączniki w wersji elektronicznej do zapytania:

• Zapytanie cenowe [ PDF ]
  • Księga identyfikacji wizualnej [ PDF ]
  • Wzór oferty [ DOC ]
  • Wzór tablicy [ DOC ]
  • Grafiki do wykorzystania [ ZIP ]

Osoba do kontaktu w przedmiotowej sprawie :

Piotr Woźniak, Referat Inwestycji i Promocji Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju;

Tel. 41-370-50-49

• Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty [ PDF ]