Strona główna Projekty i fundusze Termomodernizacja W dniu 15.09.2008 zakończono kolejne zadania projektu
W dniu 15.09.2008 zakończono kolejne zadania projektu Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
poniedziałek, 15 września 2008

fot. Tadeusz SempiołW dniu 15 września 2008 r. dokonano odbioru końcowego zadania w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu PL 0155 „Prace termomodernizacyjne w budynkach jednostek oświatowych Powiatu Buskiego”, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zadanie obejmowało roboty budowlane wykonywane na obiekcie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych przy ul. Mickiewicza 23 w Busku-Zdroju – warsztaty szkolne.  Obejmowały one: termomodernizację ścian, termomodernizację dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji odgromowej, wymianę obróbek blacharskich, wymianę rur spustowych i rynien, wykonanie opasek wokół budynków.

fot. Tadeusz Sempioł  fot. Tadeusz Sempioł

Poprawiony: środa, 26 maja 2010