Strona główna Projekty i fundusze Termomodernizacja W dniu 29.07.2008 zakończono kolejne zadania projektu
W dniu 29.07.2008 zakończono kolejne zadania projektu Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
wtorek, 29 lipca 2008

fot. Tadeusz SempiołW dniu 29 lipca 2008 r. dokonano odbioru końcowego zadania w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu PL 0155 „Prace termomodernizacyjne w budynkach jednostek oświatowych Powiatu Buskiego”, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zadanie obejmowało roboty budowlane wykonywane na obiekcie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Bohaterów Warszawy 120 w Busku – Zdroju – budynki dydaktyczne A, B, C. Obejmowały one: termomodernizację ścian, termomodernizację stropu i dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji odgromowej, wymianę obróbek blacharskich, wymianę rur spustowych i rynien, wykonanie opasek wokół budynków, wymianę instalacji C.O.

fot. Tadeusz Sempioł  fot. Tadeusz Sempioł

fot. Tadeusz Sempioł fot. Tadeusz Sempioł