Strona główna Projekty i fundusze Termomodernizacja W dniu 1 grudnia 2008 r. dokonano odbioru końcowego
W dniu 1 grudnia 2008 r. dokonano odbioru końcowego Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
poniedziałek, 01 grudnia 2008

fot. Tadeusz SempiołW dniu 1 grudnia 2008 r. dokonano odbioru końcowego zadania w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu PL 0155 „Prace termomodernizacyjne w budynkach jednostek oświatowych Powiatu Buskiego”, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zadanie obejmowało roboty budowlane wykonywane na obiekcie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Busku-Zdroju przy ul. Rehabilitacyjnej 1. Obejmowały one: termomodernizację ścian, termomodernizację stropu i dachu, wymianę pokrycia dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonanie instalacji odgromowej.

fot. Tadeusz Sempioł  fot. Tadeusz Sempioł

Poprawiony: środa, 26 maja 2010