Odbiór inwestycji Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
poniedziałek, 14 grudnia 2009

fot. Tadeusz SempiołW dniu 9 grudnia 2009 r. o godz. 12:00 dokonano uroczystego odbioru inwestycji pn. „Przebudowa istniejącej kotłowni koksowej na kotłownię opalaną gazem ziemnym GZ50 w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju”. Wartość inwestycji to 268 437,27 PLN.

Powiat Buski otrzymał na jej realizację dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w formie pożyczki w wysokości 124 800 PLN.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Leszek Żołyniak – Prezes WFOŚiGW, Andrzej Zoch – Wiceprezes WFOŚiGW, Zbigniew Jastrząb oraz Krzysztof Wojtaś – Członkowie Zarządu Powiatu w Busku-Zdroju, Leszek Kaczmarczyk – Prezes Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „INWEST” z Mielca, wykonawca inwestycji, Andrzej Bilewski – Dyrektor ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju oraz Jerzy Kolarz – Starosta Buski.

fot. Tadeusz Sempioł  fot. Tadeusz Sempioł

fot. Tadeusz Sempioł