Strona główna Projekty i fundusze Termomodernizacja W dniu 18.06.2008 zakończono kolejne zadania projektu
W dniu 18.06.2008 zakończono kolejne zadania projektu Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
środa, 18 czerwca 2008

fot. Tadeusz SempiołW dniu 18 czerwca 2008 r. dokonano odbioru końcowego zadania w ramach realizowanego przez Powiat Buski projektu PL 0155 „Prace termomodernizacyjne w budynkach jednostek oświatowych Powiatu Buskiego”, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zadanie obejmowało roboty budowlane w obrębie budynku szkoły I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 13, polegające na: termomodernizacji ścian, termomodernizacji stropu i dachu, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniu instalacji odgromowej, wymianie obróbek blacharskich, wymianie rur spustowych i rynien, wykonaniu opasek wokół budynków.

fot. Tadeusz Sempioł  fot. Tadeusz Sempioł

fot. Tadeusz Sempioł fot. Tadeusz Sempioł