herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Projekty i fundusze RPOWŚ 2014-2020 - Powiat Buski – STOP koronawirusowi! Informacja dotycząca testów diagnostycznych (przeciwciała przeciw wirusowi SARS-CoV-2 IgG ilościowo)
Informacja dotycząca testów diagnostycznych (przeciwciała przeciw wirusowi SARS-CoV-2 IgG ilościowo) Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Paweł Kabat.   
czwartek, 18 listopada 2021
 

herbW związku z realizacją projektu pn. „Powiat Buski – STOP koronawirusowi!” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 9. Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Poddziałanie 9.2.3 Rozwój wysokiej jakości usług zdrowotnych oraz rozstrzygnięciem postępowania na wykonanie Testów diagnostycznych (przeciwciała przeciw wirusowi SARS-CoV-2 IgG ilościowo), pragnę poinformować, iż badania wykonywał będzie Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju.

Badania na obecność przeciwciał – przeciw wirusowi SARS-CoV2 wykonywane będą tylko dla osób w pełni zaszczepionych. Testy w ilości 1 000 szt. zostały rozdzielone na wszystkie gminy powiatu buskiego i ze względu na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców powyższy limit został już wyczerpany.

Rejestracja osób, które otrzymały zlecenie na wykonanie badania odbywa się telefonicznie w dni robocze w godzinach 8.00 – 13.00 pod numerem tel. 531 159 736. Szpital ma czas na wykonie testów do końca bieżącego roku. Jednocześnie pragnę dodać, iż w najbliższym czasie Powiat Buski przeprowadzi podobne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, a o jego wynikach i możliwości wykonania bezpłatnego badania na obecność przeciwciał zostaniecie Państwo niezwłocznie poinformowani.

Poprawiony: czwartek, 18 listopada 2021