herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Festiwal Zdrowia Forum Zdrowia pod hasłem „Ratujmy życie! (...)”.
Forum Zdrowia pod hasłem „Ratujmy życie! (...)”. Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
środa, 30 marca 2022
 

plakatW ramach XX Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby w dniach 6 i 7 kwietnia 2022 r. zostanie zorganizowane Forum Zdrowia pod hasłem „Ratujmy życie! (...)”. Konferencje odbędą się z okazji Światowego Dnia Zdrowia, który przypada na 7 kwietnia.

 

Nasze tegoroczne propozycje są następujące:

6 kwietnia 2022 r. w godzinach 10:00-12:00 w sali kinowej w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 22 odbędzie się konferencja dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ponadto na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju przy ul. Kusocińskiego 1 w godz. 12:30-13:30 rozegramy mecz piłki nożnej z udziałem zespołu PECTUS.

7 kwietnia 2022 r. w godz. 9:00-13:30 zaplanowano konferencję dla nauczycieli w Hospicjum w Busku-Zdroju przy ul. Solankowej 6, a w godz. 9:00-14:00 w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zorganizujemy Miasteczko Zdrowia z zabiegami fizjoterapeutycznymi, stoiskami edukacyjnymi, projekcją filmu instruktażowego dla seniorów. Równolegle uruchomimy badania profilaktyczne w CYTOBUSIE, który zostanie ustawiony przed wejściem głównym do BSCK.

W imieniu współorganizatorów serdecznie zapraszam do udziału w naszych działaniach profilaktycznych.

 

Jerzy Kolarz

Starosta Buski

Do pobrania:

  • Szczegółowy program Forum Zdrowia [ PDF ] [ DOC ] [ JPG ]

plakat informacyjny

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022