Strona główna Festiwal Zdrowia XXI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby
XXI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby Drukuj
środa, 20 września 2023

plakat_minW ramach XXI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby w dniu 29 września 2023 r. w sali koncertowej w Sanatorium Marconi zostanie zorganizowana konferencja, odbiorcami której będą m. in. uczniowie szkół podstawowych. W sali konferencyjnej w Sanatorium Marconi zorganizujemy warsztaty profilaktyczne i integracyjne dla uczestników Festiwalu. Dodatkowo w szkołach na terenie miasta Busko-Zdrój odbędą się warsztaty profilaktyczne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Ponadto w czasie trwania konferencji przed Sanatorium Marconi, a w razie niepogody w holu w Sanatorium Marconi, zostanie zorganizowane Miasteczko Zdrowia ze stoiskami informacyjno-edukacyjnymi.

W imieniu współorganizatorów serdecznie zapraszam do udziału w naszych działaniach profilaktycznych.

Jerzy Kolarz

Starosta Buski