Strona główna Powiat Buski VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci Świata" Pacanów 2012
VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci Świata" Pacanów 2012 Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
wtorek, 07 lutego 2012

logo-europ_centrum_bajkiEuropejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym ”Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2012. Konkurs organizowany jest pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików. Został objęty honorowym patronatem przez  Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa oraz Starostę Buskiego Jerzego Kolarza. Patroni Medialni: Portal Informacji Kulturalnej , „dlaStudenta”, “Wici.info”, dCamera.pl, fotokonkurs.info.

Nagrodami w konkursie są nagrody finansowe:
I miejsce 2500zł, II miejsce 1500zł, III miejsce 1000zł

Pokonkursowe wystawy zaplanowano m.in. w: Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, Zespole Pałacowym w Kurozwękach, NCK Krakowie i BWA Kielcach.

Fotografie oceniać będzie jury w składzie:
•    Jolanta Rycerska – fotograf, prezes Zarządu Głównego ZPAF;
•    Andrzej Borys – fotograf, prezes Świętokrzyskiego Okręgu ZPAF;
•    Stanisław Markowski – fotograf, dokumentalista, autor wielu albumów;
•    Adam Gryczyński – fotograf, kierownik działu fotograficzno-filmowego w NCK w Krakowie.

Strona konkursowa: www.foto.pacanow.eu
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie!

Termin nadsyłania prac upływa 13 kwietnia 2012r.
Prace nadsyłać należy na adres:
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
ul. Kornela Makuszyńskiego 1