Strona główna Aktualności I Przegląd Fotograficzny Karczówka
I Przegląd Fotograficzny Karczówka Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Autor: Paweł Zawadzki
wtorek, 13 marca 2012

fotografia: Krzysztof ,,Szarack" ZającTylko do 31 marca 2012 r. można nadsyłać zdjęcia na I Przegląd Fotograficzny Karczówka. Celem przeglądu jest ocena  prac fotograficznych i ukazanie piękna Karczówki w jej różnych aspektach - począwszy od artystycznej, portretowej, pejzażowej poprzez reklamową, reportażową, sportową i prasową, na edytowanej komputerowo skończywszy.
Wybrane zdjęcia będą prezentowane podczas wystawy w II kwartale 2012 r.  Ponowna prezentacja fotografii nastąpi  podczas II edycji Przeglądu, na wystawie obejmującej dodatkowo stare zdjęcia i dorobek artystów malarzy, która odbędzie się po zakończeniu prac remontowych na Karczówce w 2013 roku.

Organizatorzy już teraz zwracają się z prośbą do osób, które posiadają archiwalne fotografie Karczówki o ich udostępnienie. „Taki kompleksowy przegląd jest szansą na pokazanie miejsc, które wszyscy znają,  w taki sposób,  który dla wielu pozwoli odkryć je na nowo” - mówi Paweł Zawadzki jeden ze współorganizatorów przeglądu.
Przegląd Fotograficzny Karczówka, ma być wystawą cykliczną, dokumentująca upływ czasu miejsca,  które jest niemal symbolem miasta Kielce  – czasami tak nie zauważalny w wirze codzienny spraw. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Przeglądzie wszystkich fotografujących zakochanych w Karczówce.

Więcej informacji oraz Regulamin  Przeglądu można znaleźć  na stronie:
www.karczowka.eu

Osoby, które posiadają zdjęcia archiwalne proszone są o kontakt:

Wybrane zdjęcia będą prezentowane podczas wystawy w II kwartale 2012 r.  Ponowna prezentacja fotografii nastąpi  podczas II edycji Przeglądu, na wystawie obejmującej dodatkowo stare zdjęcia i dorobek artystów malarzy, która odbędzie się po zakończeniu prac remontowych na Karczówce w 2013 roku.

Więcej informacji oraz Regulamin  Przeglądu można znaleźć  na stronie:
www.karczowka.eu <http://www.karczowka.eu>.

Osoby, które posiadają zdjęcia archiwalne proszone są o kontakt:

>';
 document.write( '' );