herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Galeria "STAROSTWO"
Zaproszenie - wystawa prac Marii Kowalczyk Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, Autor: Edyta Gawor.   
poniedziałek, 12 października 2015
 

Starostwo Powiatowe w Busku – Zdroju  zaprasza do obejrzenia prac malarskich Pani Marii Kowalczyk. Prace będą prezentowane począwszy od października do końca grudnia 2015 roku na korytarzach oraz sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku – Zdroju.

Na prezentowanych obrazach zobaczyć można pejzaże, martwą naturę, różnego rodzaju kompozycje kwiatowe. Natchnienie do swoich prac Malarka czerpie również z prac znanych i cenionych mistrzów pędzla wiernie kopiując ich dzieła.

Więcej…
 
Wernisaż wystawy prac Elżbiety Nowickiej Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, Autor: Edyta Gawor.   
wtorek, 28 kwietnia 2015
 

W dniu 22 kwietnia o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku – Zdroju odbyło się otwarcie wystawy retrospektywnej malarstwa Elżbiety Nowickiej.

Wernisaż otworzył Jerzy Kolarz Starosta Buski. Następnie głos zabrała Autorka prac Pani Elżbieta Nowicka. Pejzaże, konie, portrety a nawet akty można obejrzeć zwiedzając wystawę w Starostwie  Powiatowym w Busku – Zdroju od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu, tj. od 7.30 do 15.30.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO-logiczni” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
poniedziałek, 26 września 2011
 

Folder wystawy [ PDF ]

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011
 
Oblicza Indii: Punjab i Ladakh - wystawa Wojciecha Sołtysiaka Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
poniedziałek, 18 kwietnia 2011
 

folder_wystawy

W terminie od dnia 18 kwietnia do 27 maja br. w Starostwie Powiatowym w Busku – Zdroju można obejrzeć prace artysty fotografika Wojciecha Sołtysiaka. Wystawa poświecona jest obliczom Indii.

Wojciech Sołtysiak dzieciństwo i lata młodzieńcze spędził w Busku – Zdroju. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Z zamiłowania  jest podróżnikiem, i to właśnie podczas podróży powstaje najwięcej jego prac. Fotografie przywozi z USA, Meksyku, Peru, Chin, Japonii, Hongkongu i Indii. Pasjonuje się również lotnictwem i motocyklami. Przedstawione prace to zdjęcia powstałe podczas podróży do Indii. Fotografie przedstawiają miejsca godne uwagi, piękne krajobrazy ale przede wszystkim codzienne życie mieszkańców tego kraju.

Serdecznie zapraszamy do oglądania przedmiotowej wystawy. Jest to możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu czyli od 7.30 do 15.30.

  • Folder wystawy [ PDF ]
 
Szlaki Ponidzia - otwarcie wystawy Jana Wielgusa Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
poniedziałek, 24 stycznia 2011
 

001

 

W dniu 21 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku – Zdroju odbyło się otwarcie wystawy Jana Wielgusa pn.: Szlaki Ponidzia.

Jan Wielgus to artysta pochodzący z Nowego Korczyna, który już po raz drugi udostępnia swoje prace Galerii „Starostwo”. Prezentowane prace to grafiki i akwarele przedstawiające szlaki Ponidzia i szczególny charakter tego terenu.

Otwarcie wystawy rozpoczął Jerzy Kolarz Starosta Buski, który przywitał przybyłą młodzież, ich opiekunów, przyjaciół i fanów Artysty.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 stycznia 2011
Więcej…
 
Wystawa pn. „Malowane marzeniami” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
czwartek, 23 września 2010
 

Galeria „Starostwo” po raz kolejny udostępniła swoje wnętrza najmłodszym Artystom,  tym razem w celu wystawienia prac Wychowanków Ośrodka Szkolno— Wychowawczego w Broninie.

Poprawiony: czwartek, 23 września 2010
Więcej…
 
otwarcie wystawy Zbigniewa Kasprzaka Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
środa, 24 listopada 2010
 

001Kresy wschodnie i nie tylko - otwarcie wystawy Zbigniewa Kasprzaka

W dniu 18 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku – Zdroju odbyło się otwarcie wystawy Zbigniewa Kasprzaka pn.: Kresy wschodnie i nie tylko.

Poprawiony: piątek, 26 listopada 2010
Więcej…
 
WYSTAWA KATYŃSKA Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
czwartek, 25 listopada 2010
 

001 W dniu 25 listopada 2010 r. w Starostwie Powiatowym w Busku – Zdroju została otwarta Wystawa poświecona Zbrodni Katyńskiej.

Organizatorami Wystawy są Starostwo Powiatowe w Busku – Zdroju oraz Instytut Pamięci Narodowej - Kielecka Delegatura Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej
w Krakowie
, który udostępnił ekspozycję wystawienniczą.

 

Poprawiony: piątek, 26 listopada 2010
Więcej…