Strona główna Festiwal Zdrowia XVI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby
XVI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazał do publikacji: Ilona Marzec
piątek, 21 września 2018

plakatSerdecznie zapraszamy na XVI Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który odbędzie się w piątek 28 września br. w godz. 10:00 - 18:00 w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.

W ramach Festiwalu w godz. 10:00 - 12:30 zorganizujemy konferencję i warsztaty, które skierowane będą do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tematyka, wokół której działamy w roku bieżącym to „Zdrowie dla wszystkich” - hasło przewodnie Światowej Organizacji Zdrowia na 2018 rok.

Na popołudniowy otwarty panel w godz. 15:00 - 18:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem i profilaktyką. Dodatkowo zorganizujemy warsztaty edukacyjne dla nauczycieli „Palisz - przegrywasz. Interwencja antytytoniowa w szkole”.

Tradycyjnie w czasie trwania Festiwalu Zdrowia przed Sanatorium Marconi przy głównym wejściu w godz. od 10:00 do 18:00 zorganizujemy stoiska, na których zaproponujemy m. in. badania, zdrową żywność, konkursy, porady, promocję walorów uzdrowiskowych, turystycznych miasta, powiatu i województwa. Zorganizujemy pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, spacer z kijkami z instruktorem, zaprosimy do "Kapsuły czasu", na warsztaty "Higiena osobista - mycie rąk" oraz do tzw. cytobusa na badania profilaktyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z programem XVI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który jest zamieszczony poniżej (kliknij aby powiększyć) oraz zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

W imieniu Współorganizatorów
XVI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju