herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Festiwal Zdrowia XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby
XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec   
poniedziałek, 25 września 2017
 

033   Serdecznie zapraszamy na XV Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który odbędzie się w piątek 29 września br. w godz. 10:00 - 18:00 w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.

 

   W ramach Festiwalu w godz. 10:00 - 12:30 zorganizujemy konferencję i warsztaty, które skierowane będą do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a tematem przewodnim będzie DEPRESJA. W tym czasie odbędzie się również zlot Szkół Promujących Zdrowie.

   Na popołudniowy otwarty panel w godz. 15:00 - 18:00 pn. "Zdrowie psychiczne społeczeństwa - wyzwania i zagrożenia XXI wieku" zapraszamy pielęgniarki szkolne i środowiskowe, nauczycieli, rodziców, seniorów i kuracjuszy.

   Na część wystawienniczo-pokazową zapraszamy w godzinach 10:00 - 18:00 przed Sanatorium Marconi przy głównym wejściu. Na stoiskach zaproponujemy m. in. pomiary ciśnienia, glukozy we krwi, zdrową żywność, konkursy, porady, promocję walorów uzdrowiskowych, walorów naszego województwa, a także po raz pierwszy zaprezentuje się mobilny punkt konsultacyjny, popularyzujący wiedzę o prawach pacjenta. Zorganizujemy również pokaz pierwszej pomocy przedme-dycznej i spacer z kijkami z instruktorem.

   Zapraszamy do zapoznania się z programem XV Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, który jest zamieszczony poniżej (kliknij aby powiększyć) oraz zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

 

W imieniu Współorganizatorów
XV Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju
im. Zbigniewa Kociuby
Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju

PLAKAT 2017

Poprawiony: poniedziałek, 25 września 2017