Strona główna Aktualności Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich
Zgromadzenie Jubileuszowe Związku Powiatów Polskich Drukuj
czwartek, 14 września 2023

Honorowy tytuł Starosta 25-lecia dla Jerzego Kolarza Starosty Buskiego12 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie na Zgromadzeniu Jubileuszowym Związku Powiatów Polskich Starosta Buski Jerzy Kolarz otrzymał honorowy tytuł STAROSTA 25-lecia 1999-2023.

25 lat temu również na Zamku Królewskim w Warszawie miało miejsce uroczyste wręczenie Aktów erekcyjnych przedstawicielom wszystkich powiatów – z ramienia Powiatu Buskiego Akt odebrał Starosta Buski Jerzy Kolarz.

Obszerna informacja z tego wydarzenia znajduje się na stronie Związku Powiatów Polskich link poniżej:

Galeria zdjęć: Związek Powiatów Polskich, fot. KRiSfoto – Krzysztof Rafał Siekielski

Poprawiony: czwartek, 14 września 2023