Strona główna Aktualności Szkolenie pt. „Jak opracować dobry wniosek do PO KL ? Praca z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych ver. 6.4”
Szkolenie pt. „Jak opracować dobry wniosek do PO KL ? Praca z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych ver. 6.4” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
poniedziałek, 04 kwietnia 2011

Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek EFS w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na szkolenia pt.: „Jak opracować dobry wniosek do PO KL ? Praca z Generatorem Wniosków Aplikacyjnych ver. 6.4”, które odbędą się 8 kwietnia w Ostrowcu Św. oraz 14 kwietnia w Busku-Zdroju.

Szkolenia poprowadzi: Anna Frańczak- trenerka kluczowa RO EFS Ostrowiec Św.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a szczególnie przedstawicieli:

- organizacji pozarządowych,

- szkół i przedszkoli,

- sektora integracji społecznej

- samorządów lokalnych

mających swoją siedzibę na terenie powiatów: buskiego, kazimierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, sandomierskiego i staszowskiego.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z tworzeniem projektów uwzględniających potrzeby beneficjentów, rola dokumentacji konkursowej, przygotowywaniem wniosku z wykorzystaniem generatora, zasadą równości szans kobiet i mężczyzn, zasadami tworzenia budżetu oraz zasadami oceny formalnej i merytorycznej. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z generatorem wniosków aplikacyjnych (wersją 6.4 obowiązującą od 01.04.2011r.) dzięki bezpośrednim ćwiczeniom na komputerach.

Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy uczestnikom wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia, która jest w załączeniu. Wypełnione karty zgłoszenia należy przesłać faksem na nr: 41 263-01-54 lub mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 7 kwietnia na szkolenie w Ostrowcu Św. lub do 12 kwietnia na szkolenie w Busku-Zdroju !

Liczba miejsc ograniczona. Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostaną powiadomione bezpośrednio przed szkoleniem.

Katarzyna Sawicka-Wójcik
Specjalista ds. informacji i promocji

• Program szkolenia - Busko-Zdrój [ PDF ]
  • Karta zgłoszenie Busko-Zdrój [ DOC ]