Strona główna Aktualności Konsultacje społeczne: Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska (OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska)
Konsultacje społeczne: Diagnoza sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska (OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska) Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec
poniedziałek, 30 sierpnia 2021

herbOGŁOSZENIE

Starosta Buski

zawiadamia o rozpoczęciu konsultacji społecznych dokumentu:

Celem konsultacji społecznych jest poznanie Państwa opinii w sprawie Diagnozy OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska. OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska obejmuje swym zasięgiem obszar czterech gmin: Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Gminy Solec-Zdrój, Miasta i Gminy Kazimierza Wielka oraz Miasta i Gminy Pińczów a także część dwóch powiatów: Powiatu Buskiego oraz Powiatu Kazimierskiego, w które wpisuje się większość ww. gmin. Diagnoza będzie stanowiła podstawę do opracowania Strategii Rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska na lata 2021-2027.

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w terminie od dnia 30.08.2021 r. do dnia 07.09.2021 r.

Zbieranie uwag i wniosków przebiegać będzie w formie papierowej oraz elektronicznej:

- z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione czytelnie formularze będzie można dostarczyć:

a) drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpisując

b) drogą korespondencyjną na adres Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju , ul. Mickiewicza 15, 28-100 Busko-Zdrój z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – Diagnoza OSI ŚU";

c) bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta w budynku Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju w godzinach pracy Starostwa;

- z wykorzystaniem formularza interankiety

Uwagi i ankiety po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Formularz konsultacyjny, ankieta oraz Diagnoza wraz z załącznikami dostępne są od dnia 30.08.2021 r.:

- w wersji papierowej w budynku Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, w Biurze Obsługi Interesanta;

- w wersji elektronicznej na oficjalnej stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju (www.powiat.busko.pl).

Starosta Buski

Jerzy Kolarz

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

Ogłoszenie - źródło [ pdf ].
Formularz konsultacyjny do wypełnienia - [ pdf, docx ]
Ankieta do wypełnienia - [ pdf, docx ]