herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie
Akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
czwartek, 19 grudnia 2019
 

ZajawkaDnia 4 grudnia 2019 roku, po raz kolejny, w ramach akcji pn. „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie przybył bardzo oczekiwany przez wszystkich uczniów gość – Święty Mikołaj.

Towarzyszyli mu wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku - Zdroju pod opieką nauczycielek pani Agaty Iwan i pani Aleksandry Buckiej.

Starszy Pan z siwą brodą w jednej chwili wywołał uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych roztaczając aurę życzliwości oraz sympatii. Najmłodsi uczniowie swoją radość wyrazili najpiękniej jak potrafili – śpiewając wesołą piosenkę pt. „Mikołaj jedzie samochodem” i wykonując skoczny układ choreograficzny. Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w podziękowaniu za piękny występ przedstawiła scenkę teatralną pt. „Nasz Święty Mikołaj". Po wzruszającej części artystycznej przyszedł czas na najprzyjemniejszy moment spotkania – wręczenie podarunków uczniom Szkoły Podstawowej w Broninie. Przepiękne i wymarzone prezenty trafiły do wszystkich dzieci. Mikołaj zdobył serca obdarowanych i wszyscy w atmosferze radości przystąpili do wspólnej zabawy tanecznej.

Z całego serca gorąco dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Busku – Zdroju za ogromne zaangażowanie w akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, a także za wielkie serca, empatię i życzliwość.

Akcję zorganizowały panie: Aleksandra Kłuskiewicz, Anna Jabłońska, Iwona Sobik, Katarzyna Szczubiał, Alicja Kiełb, Agnieszka Bucka, Anna Karpińska, Aleksandra Łukasik, Aneta Łukasik, Monika Trzęsak, Hubert Graca, Justyna Smulczyńska.

Autor tekstu: Irmina Mrożek

Autor zdjęć: Justyna Smulczyńska

Poprawiony: czwartek, 19 grudnia 2019