Strona główna Aktualności Dni Województwa Świętokrzyskiego
Dni Województwa Świętokrzyskiego Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
środa, 29 września 2010

fot. Piotr Woźniak26 września br. odbył się PIKNIK RODZINNY W STOPNICY - impreza pod hasłem „Świętokrzyskie pięknieje dla Ciebie”. Impreza została zorganizowana przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Starostę Buskiego i Wójta Gminy Stopnica.

Na program uroczystości złożyły się uroczyste otwarcie parku rekreacyjno-sportowego w Stopnicy, prezentacje artystyczne solistów i zespołów, iluzja na wesoło, konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin, stoiska z prezentacją wyrobów regionalnych, z prezentacją firm i instytucji regionu buskiego i województwa świętokrzyskiego. Podczas imprezy została wręczona nagroda ufundowana przez Starostę Buskiego oraz Dyrekcję Sanatorium „Włókniarz” w Busku-Zdroju w Konkursie Wiedzy o Województwie Świętokrzyskim „Jednodniowy pobyt w SPA w Sanatorium Włókniarz”.

fot. Piotr Woźniak  fot. Piotr Woźniak

fot. Piotr Woźniak fot. Piotr Woźniak