herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności NAGRODA „ZŁOTY PROMOTOR ORŁÓW AGROBIZNESU”
NAGRODA „ZŁOTY PROMOTOR ORŁÓW AGROBIZNESU” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
piątek, 25 czerwca 2010
 

22 czerwca br. w Auli Domu Literatury na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbył się finał XXXI edycji konkursu pod honorowym patronatem Wicemarszałek Sejmu RP Ewy Kierzkowskiej o nagrodę ORZEŁ AGROBIZNESU.

Kapituła nagrody Orzeł Agrobiznesu przyznała Jerzemu Kolarzowi - Staroście Buskiemu tytuł i honorową nagrodę Złotego Promotora Orłów Agrobiznesu 2010.

Rekomendowana do nagrody Orzeł Agrobiznesu przez Starostę Buskiego wiosną tego roku SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku-Zdroju została laureatem tej edycji konkursu w branży firmy handlowe i targi. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu - Waldemar Sikora.

Nagrody przyznaje Kapituła, której Przewodniczącym jest Franciszek Stefaniuk - Poseł na Sejm RP. Ponadto w skład Kapituły wchodzą politycy zajmujący się problematyką konsumencką i rynkową, marketingowcy, handlowcy oraz specjaliści zajmujący się polityką jakości. Przy ocenie brana jest pod uwagę skuteczność wchodzenia z nowymi produktami na rynek, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sposób promocji, tworzenie wizerunku firmy przyjaznej konsumentowi i użytkownikowi, dobra współpraca z władzami samorządowymi. Rekomendowana firma musi posiadać udokumentowany sukces rynkowy, potwierdzony wynikami zleconych przez organizatora konkursu ankietowych badań konsumenckich prowadzonych w wybranych miastach.

W uzasadnieniu Kapituły o przyznaniu nagrody dla SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Busku-Zdroju podkreślono dynamiczny rozwój, dzięki ciągłej modernizacji i unowocześnianiu sklepów, dbałości o bogatą ofertę towarową, umiarkowane ceny, organizowanie cyklicznych promocji. Zaznaczono, że SPOŁEM Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Busku-Zdroju, obok działalności stricte handlowej, wyróżnia zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz wspieranie wielu imprez lokalnych kulturalnych i charytatywnych oraz to, że jest stabilnym pracodawcą na lokalnym rynku pracy dla ponad 160 osób.

Wraz z uzyskaniem Orła Agrobiznesu, laureat otrzymał licencję uprawniającą do korzystania ze znaku nagrody w działalności promocyjno-reklamowej.

Gratulujemy SPOŁEM Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Busku-Zdroju, jej Prezesowi oraz wszystkim pracownikom, zdobycia tak prestiżowej nagrody.

Poprawiony: czwartek, 01 lipca 2010