Strona główna Powiat Buski Jak opracować dobry wniosek o dofinansowanie projektu do Poddziałania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Jak opracować dobry wniosek o dofinansowanie projektu do Poddziałania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
wtorek, 31 lipca 2012

EFS-logoSzanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek EFS w Ostrowcu Św., zaprasza na bezpłatne seminarium „Jak opracować dobry wniosek o dofinansowanie projektu do Poddziałania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”?”, które odbędzie się 3 sierpnia 2012r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości ARL w Ostrowcu Św., ul. Sandomierska 26A, Sala Konferencyjna nr 123, I piętro, w godz. 10.00-13.15. Poprowadzi je Dorota Pietrzkiewicz

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli: organizacji pozarządowych, sektora integracji społecznej, samorządów lokalnych mających swoją siedzibę na terenie powiatów: buskiego, kazimierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, sandomierskiego i staszowskiego.
W programie m.in.:

- Omówienie typów projektów.

- Kryteria dostępu i strategiczne dla Poddziałania 7.2.1 PO KL.

- Metodologia wyliczenia wskaźnika efektywności zatrudnieniowej.

- Grupy docelowe.

- Obligatoryjne wskaźniki realizacji projektu.

- Realizacja projektu w partnerstwie.

- Omówienie rodzajów działań w projekcie, przykładowe wydatki kwalifikowalne.

- Możliwe przypadki występowania pomocy publicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszenia. Wypełnione karty zgłoszenia należy   przesłać mailem na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ewentualnie faksem na nr: 41-263-01-54 lub najpóźniej do 1 sierpnia 2012r.!

Może decydować kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu lub odmowie przyjęcia na seminarium zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.

Do pobrania:

• program seminarium [ doc ]