Strona główna Powiat Buski „Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki”
„Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
wtorek, 03 lipca 2012

powiat buskiSzanowni Państwo
Mieszkańcy Powiatu Buskiego

Pragnę gorąco zachęcić Państwa do wzięcia udziału w akcji „Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki”, zainicjowanej przez Pana Dariusza Lisowskiego Pracownika Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie. Akcja ma na celu pomoc w leczeniu i rehabilitacji  trzech Osób:
•    Mikołaja - 4-letniego chłopczyka, który doznał całkowitego porażenia splotu ramiennego,
•    Pawła, który z powodu ciężkiej choroby nie chodzi, nie mówi i nie słyszy,
•    Kamila chorego na jałową martwicę kości prawego biodra.

Aby pomóc w/W Osobom wystarczy zbierać plastikowe nakrętki (z butelek, kremów, słoików czy detergentów), a następnie dostarczyć je do Powiatowego Urzędu Pracy w Busku – Zdroju, ul. Różana 2, tel. 0-41-378-30-54. Koordynatorem Akcji na terenie Powiatu Buskiego jest Pan Rafał Paradziej.
          Uprzejmie zapraszam Państwa do udziału w tej jakże chlubnej i niezwykle potrzebnej akcji. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyczynią się do poprawy warunków życia Mikołaja, Pawła i Kamila.