Strona główna Powiat Buski Ogłoszenie dot. zasad funkcjionowania Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Busku-Zdroju
Ogłoszenie dot. zasad funkcjionowania Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Kamil Kokoszczyk.
czwartek, 19 marca 2020

z dnia 19.03.2020 r.

Przewodniczący Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania
o Niepełnosprawności w Busku-Zdroju

INFORMUJE

1. Postępowania w sprawie wydania orzeczenia o niepełnosprawności /o stopniu niepełnosprawności /o wskazaniach do ulg i uprawnień (posiedzenia Składów Orzekających) będą się odbywały z wyłączeniem osobistego badania stanu zdrowia osoby, w stosunku do której ma być ono wydane.
  2. Posiedzenia Składów Orzekających w miesiącu marcu 2020 r. – do odwołania będą się odbywały wg trybu wskazanego w pkt 1 niniejszego ogłoszenia.
  3. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (41) 370-82-82; (41) 370-82-92.
Poprawiony: czwartek, 19 marca 2020