Strona główna Edukacja, Kultura i Sport UROCZYSTE ŚLUBOWANIE NAUCZYCIELI MIANOWANYCH
UROCZYSTE ŚLUBOWANIE NAUCZYCIELI MIANOWANYCH Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Mariola Kornicka
poniedziałek, 21 grudnia 2015

4_1280x852Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w dniu 9 grudnia br. miało miejsce uroczyste złożenie ślubowania oraz wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego dwóm nauczycielom, tj.: ks. Józefowi Majchrzykowi zatrudnionemu w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Busku – Zdroju oraz p.  Januszowi Odo nauczycielowi w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku – Zdroju.

Uroczystość odbyła się w obecności Pani Lucyny Wojnowskiej dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego oraz Pani Anny Kolarz – wicedyrektora I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki.

Gratulujemy nauczycielom i życzymy sukcesów w dalszej pracy z młodzieżą.

Poprawiony: poniedziałek, 21 grudnia 2015