Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Życzenia z okazji Dnia Dziecka
Życzenia z okazji Dnia Dziecka Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.
piątek, 27 maja 2022

dzien_dziecka

DROGIE DZIECI,

z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze. Uśmiechu
i radości na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz nieustannie otaczającej miłości najbliższych Wam osób. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. Życzymy Wam, abyście na swojej życiowej drodze spotykały samych cudownych przyjaciół i jeszcze lepszych nauczycieli.

Niech Wasze dzieciństwo będzie czasem, w którym Wasza naturalna pasja poznawania tajemnic świata towarzyszy Wam także w szkolnej edukacji,
a wspaniałe osiągnięcia i możliwość rozwijania zainteresowań będą podstawą sukcesów w dorosłym życiu.

Andrzej Gądek                                                                                  Jerzy Kolarz

Przewodniczący Rady Powiatu                                                     Starosta Buski

Busko - Zdrój, czerwiec 2022  r.

Poprawiony: piątek, 27 maja 2022