Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Nauczyciele mianowani złożyli uroczyste ślubowanie
Nauczyciele mianowani złożyli uroczyste ślubowanie Drukuj
piątek, 31 sierpnia 2018

zajawkaPodczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 30 sierpnia br. miała miejsce miła uroczystość. Nauczyciele szkół prowadzonych przez Powiat Buski złożyli uroczyste ślubowanie i odebrali akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Wcześniej jednak pomyślnie zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego przed Komisją Egzaminacyjną.

Uroczystego wręczenia aktów dokonał Jerzy Kolarz – Starosta Buski i Stanisław Klimczak – Wicestarosta Buski w obecności pozostałych Członków Zarządu Powiatu: Wiesława Marca i Krzysztofa Gajka oraz dyrektorów szkół.

Ślubowanie złożyli i akty awansu odebrali następujący nauczyciele:

Angelika Bilewska – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku - Zdroju,

Izabela Kasperek – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju,

Marzena Wójcik – nauczyciel rewalidacji w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju,

Barbara Wójcik - nauczyciel rewalidacji w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju,

Magdalena Kumór – nauczyciel języka angielskiego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Broninie,

Ks. Dariusz Węgrzyn – nauczyciel religii w Zespole Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku - Zdroju.

Gratulujemy nauczycielom i życzymy sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Autor: Renata Krzemień

Foto: Mariusz Musiał