Strona główna Aktualności "Najlepsi w sporcie" o Puchar Starosty Buskiego - piłka ręczna dziewcząt
"Najlepsi w sporcie" o Puchar Starosty Buskiego - piłka ręczna dziewcząt Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor: G. Wojciechowski, A. Zientek, foto: P. Ślusarski.
czwartek, 22 grudnia 2016

Zajawka16.12.2016r. w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju rozegrane zostały zawody w piłce ręcznej dziewcząt w ramach corocznych rozgrywek pod nazwą " Najlepsi w sporcie" o Puchar Starosty Buskiego.

Po zaciętej rywalizacji zwyciężyły dziewczęta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju. Drugie miejsce należy do buskiego I Liceum Ogólnokształcącego, trzecie miejsce zajęły dziewczęta z Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych, a czwarte z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju.

Serdecznie gratulujemy wygranym

Autor: G. Wojciechowski, A. Zientek, foto: P. Ślusarski