herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności XIII BAL DOBROCZYNNY
XIII BAL DOBROCZYNNY Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec   
wtorek, 02 lutego 2016
 

7W minioną sobotę 30 stycznia w restauracji "Ponidzie" w hotelu "Słoneczny Zdrój" w Busku-Zdroju odbył się XIII Bal Dobroczynny, podczas którego udało się zebrać kwotę 17 165 zł. Zadeklarowane wpłaty nadal wpływają na konto Stowarzyszenia, w związku z czym suma zebranych funduszy na pewno będzie wyższa.


Przyjaciele i stali bywalcy naszego Balu nas nie zawiedli, wszyscy cudownie bawili się przy szalonej muzyce z lat 60., a Gości bawił zespół muzyczny Maxi-Music. Imprezę prowadzili wspólnie Pani Karolina Kępczyk oraz Pan Jarosław Bukowski. Gości witały dzieci z Niepublicznej Szkoły "Smerfuś" w Busku-Zdroju wręczając różę i prezent ufundowany przez Pana Tadeusza Wrześniaka Właściciela Huty Szkła w Skrzyszowie. Uczestnicy Balu byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej obsługi restauracji, wykwintnego menu i atmosfery stworzonej przez personel hotelu.

 

Ponadto Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju ponownie informuje, iż w związku z pięknym odzewem ze strony Darczyńców na rzecz XIII Balu Dobroczynnego, Zarząd Stowarzyszenia postanowił o uruchomieniu licytacji internetowej otrzymanych przedmiotów. Szczegóły wkrótce.

Przewodnicząca Stowarzyszenia

RAZEM DZIECIOM w Busku-Zdroju

Bogusława Majcherczak

Foto: Tadeusz Ura

Foto: Lidia Tomaszewska i Tadeusz Sempioł

Poprawiony: czwartek, 04 lutego 2016