herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Zapraszamy na XIII Bal Dobroczynny
Zapraszamy na XIII Bal Dobroczynny Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec   
poniedziałek, 11 stycznia 2016
 

logo

"Po to gro­madzi­my, abyśmy mieli co rozdawać"
Kardynał Stefan Wyszyński


Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” z siedzibą w Busku-Zdroju wspólnie ze Starostą Buskim 30 stycznia 2016 roku organizuje XIII Bal Dobroczynny. Bal odbędzie się w restauracji "Ponidzie" w hotelu "Słoneczny Zdrój" w Busku-Zdroju. Tradycyjnie, w czasie trwania imprezy, zorganizujemy licytację "Darów serca", a zebrane fundusze, już po raz trzynasty, przeznaczymy na zorganizowanie nieodpłatnego wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, dla których jest to często jedyna perspektywa odpoczynku i spełnienia marzeń.

  • Prezentacja przedmiotów [ PDF ]

 


Na przestrzeni dwunastu lat, dzięki naszej pasji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, udało nam się zorganizować wypoczynek dla 816 dzieci, które odpoczywały nad Bałtykiem, min. we Władysławowie, Kołobrzegu, Gdyni, Pogorzelicy i Wisełce, a także w górach, w Karpaczu i Szczawnicy.

 

zaproszenie

 

Jako organizatorzy Balu, polecamy ludziom dobrej woli naszą inicjatywę i uprzejmie prosimy o wsparcie naszych działań. Przyjmując zaproszenie do udziału w Balu, należy dokonać wpłaty w wysokości 450 zł od pary, z czego 200 zł zostanie przeznaczone na letni i zimowy wypoczynek dla dzieci z terenu Powiatu Buskiego.

foto: archiwum Stowarzyszenia "Razem Dzieciom"


Udział w Balu należy potwierdzić do 15 stycznia 2016 roku pod numerem telefonu: 664 433 225.


Nr konta: 71 8480 0004 2001 0009 9120 0001

 

Przewodnicząca Stowarzyszenia

RAZEM DZIECIOM w Busku-Zdroju

Bogusława Majcherczak


stowarzyszenie_logo  powiat_herb

Poprawiony: środa, 13 stycznia 2016