Strona główna Aktualności Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu buskiego.
Debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu buskiego. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Sławomir Dalach.
poniedziałek, 16 czerwca 2014

herb_powiat_buski

logo_policja

23 czerwca 2014r. o godz. 16.00 w Auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury przy ul. Mickiewicza 22 odbędzie się debata społeczna poświęcona poprawie bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu buskiego. Organizacja debaty w godzinach popołudniowych jest wynikiem realizacji wniosków z dyskusji jaka odbyła się na poprzednim spotkaniu by umożliwić udział w debacie jak największej liczbie mieszkańców.

Debata ma charakter otwartego spotkania na które Starosta Buski Jerzy Kolarz oraz Komendant Powiatowy Policji w Busku-Zdroju insp. Adam Równicki zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta,gminy i powiatu, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat bezpieczeństwa.

Jednym z podstawowych celów przyjętych do realizacji przez Powiat Buski oraz Komendę Powiatową Policji w Busku-Zdroju jest coraz szersze uspołecznienie swych działań w tym zakresie

Metodą, poprzez wdrożenie której ma być realizowany ten cel, jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów.

W spotkaniu udział wezmą między innymi przedstawiciele samorządów, oświaty, eksperci ds. bezpieczeństwa jak również wszyscy mieszkańcy naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Poprawiony: poniedziałek, 16 czerwca 2014