Strona główna Aktualności XI Bal Dobroczynny
XI Bal Dobroczynny Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Ilona Marzec
wtorek, 11 lutego 2014

xi_bal_dobroczynnyCoraz większymi krokami zbliża się XI Bal Dobroczynny, który odbędzie się już 15 lutego 2014 roku w Dworku Soplicowo w Busku - Zdroju przy ul. Wojska Polskiego.

Patronat Medialny w tym roku nad XI Balem Dobroczynnym objęli:

patronat_medialny

Podobnie, jak w roku poprzednim, aukcję i zabawę podczas Balu poprowadzą wespół - Pani Karolina Kępczyk - Dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacano-wie oraz Pan Jarosław Bukowski - Agencja A.U.H. „ARTFOK” z Kielc.

W bieżącym roku przypada 75 rocznica urodzin oraz 10 rocznica śmierci Czesława Niemena, wybitnego i charyzmatycznego artysty i twórcy. W związku z tym podczas Balu zabrzmią niezapomniane i ciągle aktualne piosenki Czesława Niemena w wykonaniu Dariusza Bernatka. Jest to wokalista, który pochodzi z Szydłowca i wykonuje polskie piosenki lat 70, głównie piosenki Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Stana Borysa, czy Czerwonych Gitar.

O oprawę muzyczną Balu zadba zespół Maxi-Music, a około północy organizatorzy zapewniają niespodziankę. Scenografia tegorocznego Balu przeniesie uczestników w czasy Mickiewiczowskiego "Pana Tadeusza".

Podczas zabawy odbędzie się aukcja, loteria fantowa oraz konkursy z nagrodami. Każdego dnia organizatorzy otrzymują wspaniałe dowody sympatii w postaci pięknych darów przesyłanych na Bal od ludzi, którym idea pomocy dzieciom i młodzieży nie jest obca. Poniżej przedstawiamy przedmioty, które do tej pory zostały przekazane na XI Bal Dobroczynny.

PLIK DO POBRANIA: Przedmioty, które zostały przekazane na XI Bal Dobroczynny

„… Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim…”
Czesław Niemen

Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” wspólnie ze Starostą Buskim organizuje w dniu 15 lutego 2014 roku w Busku-Zdroju XI Bal Dobroczynny. Środki pieniężne, zebrane podczas licytacji cennych przedmiotów w trakcie Balu, zostaną przeznaczone na zorganizowanie bezpłatnych kolonii i zimowiska dla dzieci z rodzin o skromnym budżecie domowym, dla których jest to często jedyna możliwość wypoczynku i spełnienia marzeń.

1

2

Nasze doświadczenie w „spełnianiu marzeń naszym milusińskim” jest duże, do tej pory udało nam się zorganizować kolonie letnie dla 556 dzieci, które wypoczywały nad Bałtykiem min. we Władysławowie, Kołobrzegu, Gdyni oraz w Pogorzelicy.

3

X Bal Dobroczynny po raz pierwszy przyczynił się nie tylko do zorganizowania letniego wypoczynku dla 85 dzieci, ale również do zorganizowania zimowiska w Karpaczu dla 40 dzieciaków.
Każdy, kto chciałby wziąć udział w Balu, powinien dokonać wpłaty 450 zł (od pary), z czego 200 zł zostanie przeznaczone na wypoczynek dla dzieci z terenu Powiatu Buskiego.

Udział w imprezie należy potwierdzić do 7 lutego 2014 roku pod numerem telefonu 664 433 225.

Nr Konta:  86 1500 2165 1221 6000 2257 0000

Przewodnicząca Stowarzyszenia