Strona główna Aktualności VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci Świata" Pacanów 2013
VII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci Świata" Pacanów 2013 Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazała do publikacji: Ilona Marzec
środa, 10 kwietnia 2013

logotyp_ecbEuropejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym ”Wszystkie Dzieci Świata" Pacanów 2013. Konkurs organizowany jest pod patronatem artystycznym Związku Polskich Artystów Fotografików. Został objęty honorowym patronatem przez:  Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa, Starostę Buskiego Jerzego Kolarza oraz Wójta Gminy Pacanów Wiesława Skopa. Patroni Medialni: busko.com.pl, Extra Korso, Portal Informacji Kulturalnej, “Wici.info”, dCamera.pl, fotokonkurs.info.

Nagrodami w konkursie są nagrody finansowe:

I miejsce 2500zł, II miejsce 1500zł, III miejsce 1000zł

Pokonkursowe wystawy zaplanowano m.in. w: Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, NCK Krakowie i Galerii Otwartej w Sandomierzu.

Strona konkursowa: www.foto.pacanow.eu

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie!