Strona główna Aktualności Konsultacje społeczne Projektu aktualizowanej „Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do roku 2020”
Konsultacje społeczne Projektu aktualizowanej „Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do roku 2020” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Autor: Ilona Marzec
poniedziałek, 05 listopada 2012

herb_swietokrzyskie_1

W dniach od 5 do 8 listopada 2012 r. Zarząd Województwa Świętokrzyskiego będzie prowadził konsultacje społeczne Projektu aktualizowanej „Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego do roku 2020” w formie seminariów powiatowych.

Spotkanie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, instytucji, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców z terenu powiatów: buskiego, pińczowskiego i kazimierskiego odbędzie się 8 listopada br. o godz. 9:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 22.

Seminarium ma charakter spotkania otwartego. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane cele i kierunki rozwoju województwa do roku 2020 oraz zostaną zarysowane główne obszary interwencji z uwzględnieniem wstępnie zidentyfikowa-nych specjalizacji regionalnych.

Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego, jako współorganizator konsultacji, zaprasza do udziału w seminarium wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju Regionu Świętokrzyskiego.