herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju serdecznie dziękuje
Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju serdecznie dziękuje Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
czwartek, 19 kwietnia 2012
 

powiat buskiSzanowni Państwo

Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju składa serdeczne podziękowania Dyrektorom, Nauczycielom oraz Uczniom Gimnazjów za ich obecność na VIII Powiatowych Targach Edukacyjnych „Edukacja 2012”.


Zarząd Powiatu składa również podziękowania Dyrektorom, Nauczycielom i Uczniom wszystkich Jednostek Oświatowych Powiatu Buskiego oraz Dyrektorom i Pracownikom Jednostek, które gościnnie prezentowały na Targach swój dorobek za ich ogromne zaangażowanie w przygotowanie ekspozycji wystawienniczych i prawidłowy przebieg Targów.  Szczególne podziękowania Zarząd Powiatu kieruje pod adresem Pana Grzegorza Wojciechowskiego Dyrektora Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku – Zdroju, w którym Targi się odbyły.

Wyrazy podziękowania należą się również Panu Grzegorzowi Owsińskiemu oraz Uczniom Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy za ich pracę na rzecz bezpieczeństwa podczas Targów.

Zarząd Powiatu składa również podziękowania Panu Kazimierzowi Ścibiło  Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Busku - Zdroju za pomoc w promowaniu Targów.

Dzięki Targom Uczniowie Gimnazjów mieli dogodną sposobność zaznajomienia się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych oraz z zasadami rekrutacji do tych szkół. Możliwość ta pozwoliła im usystematyzować posiadanej już wiedzy oraz zweryfikować lub ugruntować swoje plany dotyczące dalszego kształcenia.


Busko – Zdrój, kwiecień 2012 r.