Strona główna Aktualności Jak opracować dobry wniosek do PO KL? Praca z wnioskiem aplikacyjnym.
Jak opracować dobry wniosek do PO KL? Praca z wnioskiem aplikacyjnym. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
wtorek, 04 października 2011

roefs

Regionalny Ośrodek EFS w Ostrowcu Św., zaprasza na seminaria informacyjne pt.:
Jak opracować dobry wniosek do PO KL? Praca z wnioskiem aplikacyjnym.”

Seminaria odbędą się w następujących terminach:

• 07 października 2011r. w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kazimierzy Wielkiej, ul. T. Kościuszki 12, w godz. 10:00-13:15,
  • 14 października 2011r. w Sali Nr 6 Szkoły Zarządzania w Ostrowcu Św. ul. Słowackiego 19, w godz. 12:00-15:15.

Seminaria poprowadzi P. Anna Frańczak Doradca i Trener kluczowy Regionalnego Ośrodka EFS w Ostrowcu Św.

Celem seminariów jest zapoznanie uczestników z przygotowaniem kompletnych projektów z zakresu interwencji EFS, formułowaniem koncepcji projektu, identyfikacji celów projektu, określaniem zadań, zarządzania projektem i przygotowania budżetu projektu.

Spotkania są skierowane do osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a szczególnie przedstawicieli:

•   organizacji pozarządowych,
  •   sektora integracji społecznej,
  •   samorządów lokalnych

mających swoją siedzibę na terenie powiatów buskiego, kazimierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, sandomierskiego i staszowskiego.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia. Wypełnione karty zgłoszenia należy przesłać faksem na nr: 41-263-01-54 lub mailem na adres info_ostrowiecswietokrzyski(at)roEFS.pl

Serdecznie zapraszamy!

do pobrania: