Strona główna Aktualności Projekt Re-Turn - elementem wspierającym rozwój polityki regionalnej „BĄDŹ MĄDRY, WRÓĆ, ROZWIJAJ SWÓJ REGION”
Projekt Re-Turn - elementem wspierającym rozwój polityki regionalnej „BĄDŹ MĄDRY, WRÓĆ, ROZWIJAJ SWÓJ REGION” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
czwartek, 22 września 2011

re_turn_logo

W dniu 1 maja 2011 roku, Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego przystąpił do realizacji projektu pn. Regions benefitting from returning migrants – Re-Turn, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany będzie przez 36 miesięcy - do kwietnia 2014 roku, w ramach programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej 2007-2013, Priorytet 1- Wsparcie innowacyjności na obszarze Europy Środkowej, Działanie 1.3 - Wspieranie rozwoju wiedzy.

• Pełna informacja [ PDF ]
Poprawiony: wtorek, 27 września 2011