Strona główna Aktualności Szkolenie dla zamierzających ubiegać się o środki z UE na rozwój swojej działalności.
Szkolenie dla zamierzających ubiegać się o środki z UE na rozwój swojej działalności. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
środa, 07 września 2011

herb_powiat_buski

W związku ze zbliżającym się terminem naborów w ramach I Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego bardzo serdecznie zapraszam na szkolenie, które odbędzie się w sali konferencyjnej w tut. Starostwie – budynek przy ul. Mickiewicza 15 w dniu 16 września 2011 r. od godz. 9:00.

Szkolenie w/w jest adresowane do tych Państwa, którzy zamierzają ubiegać się o środki z UE na rozwój swojej działalności. Celem szkolenia jest podniesienie jakości składanych wniosków.