herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Ogłoszenie o naborze członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU
Ogłoszenie o naborze członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
czwartek, 24 lutego 2022
 

herby

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, jako reprezentant Gminy Busko-Zdrój, będącej Liderem Porozumienia OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska ogłasza otwarty nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU, który będzie trwał do dnia 09.03.2022 roku włącznie.

Zgłoszeń kandydatów na członków Komitetu należy dokonywać poprzez dostarczenie czytelnie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na członka Komitetu Monitorującego OSI ŚU (stanowiącego załącznik do ogłoszenia) w ww. terminie w następujący sposób:

  • drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule e-maila wpisując:
  • drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, z dopiskiem „Nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU”;
  • bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju w godzinach pracy Urzędu z dopiskiem na kopercie „Nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU”.

Załączniki:

  1. Ogłoszenie o naborze członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU [ pdf ]
  2. Regulamin Komitetu Monitorującego OSI ŚU [ pdf ]
  3. Formularz zgłoszeniowy [ pdf ] [ docx ]
Poprawiony: czwartek, 24 lutego 2022