herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Informacja o reorganizacji funkcjonowania Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju
Informacja o reorganizacji funkcjonowania Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
czwartek, 09 grudnia 2021
 

herbSzanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 08.12.2021 r., znak: PSZ.VIII.967.230.2021, od dnia 12 grudnia 2021 r. w Oddziale Chorób Wewnętrznych będą mogli być hospitalizowani wyłącznie pacjenci z podejrzeniem, bądź potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej z dniem 08.12.2021 r. wstrzymał przyjęcia pacjentów na Oddział Chorób Wewnętrznych z powodu konieczności relokacji hospitalizowanych dotychczas pacjentów.

Wszystkich pacjentów chcących skorzystać ze świadczeń udzielanych w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku–Zdroju proszę o zapoznanie się z aktualnymi komunikatami publikowanymi przez Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku–Zdroju pod adresem: http://szpitalbusko.pl/.

Bieżące informacje w zakresie funkcjonowania Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju można uzyskać również dzwoniąc pod numer telefonu: 41 378 24 01‑ do 09 (centrala telefoniczna) lub dzwoniąc bezpośrednio do poszczególnych komórek organizacyjnych, których numery telefonu znajdą Państwo na stronie internetowej szpitala http://szpitalbusko.pl/telefony,14,105,105,p.html.

 Starosta Buski
Jerzy Kolarz