Strona główna Aktualności Komunikat Starosty Buskiego z dnia 08.04.2021 r.
Komunikat Starosty Buskiego z dnia 08.04.2021 r. Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Krzysztof Welenc.
czwartek, 08 kwietnia 2021

herbW związku z przedłużeniem wprowadzonych obostrzeń spowodowanych zwalczaniem wirusa SARS Cov-2 wszystkich mieszkańców Powiatu Buskiego uprzejmie informujemy, iż nieodpłatne porady prawne, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, oraz nieodpłatne mediacje będą realizowane za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość do dnia 18.04.2021 r. (tel. kontaktowy 41 370 50 11).

Warunkiem skorzystania ze świadczenia w sposób zdalny jest wcześniejsze przesłanie mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa prawnego zawierającego oświadczenie, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Wniosek dostępny na stronie BIP Starostwa w zakładce Nieodpłatna pomoc prawna oraz poradnictwo obywatelskie.

Wszelkie informacje w zakresie funkcjonowania punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego można uzyskać pod numerem telefonu 41 370 50 11.

Poprawiony: czwartek, 08 kwietnia 2021