herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Zaproszenie na Konsultacje Regionalne
Zaproszenie na Konsultacje Regionalne Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Marta Roter   
poniedziałek, 25 lutego 2019
 

herb

   Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Starostwo Powiatowe w Kielcach zapraszają na Konsultacje Regionalne „Należność i rozwój Kół Gospodyń Wiejskich bez obaw i obowiązków”.

 

 

Konsultacje odbędą się w dniu 25 marca 2019r., od godz. 11:00 w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym, Podzamcze 45, gm. Chęciny.
Spotkanie będzie dotyczyć wsparcia finansowego dla Kół Gospodyń Wiejskich, wydatkowania i rozliczania środków finansowych na ich działalność.

Spotkanie poprowadzą Sekretarz Stanu Andżelika Możdżanowska i poseł na Sejm RP Andrzej Kryj. Ponadto na konsultacje zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Skarbowego i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach.

Zgłoszenia na spotkanie od przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich (1 lub 2 osoby) przyjmuje Wydział Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Obrony Cywilnej w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 41 370-50-03 do dnia 8 marca 2019 r., według katalogu: nazwa Koła Gospodyń Wiejskich, dane teleadresowe, zgłoszone osoby. Udział jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019