Strona główna Aktualności W kasie Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju można już płacić bezgotówkowo
W kasie Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju można już płacić bezgotówkowo Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Autor: Piotr Cira
piątek, 06 kwietnia 2018

ulotka-kir-1   Wychodząc naprzeciw potrzebom interesantów, Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju z dniem 5 kwietnia 2018 r. wdrożyło projekt Ministerstwa Rozwoju pn. „Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”.

W związku z powyższym informujemy, że w kasie Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju można dokonywać płatności tradycyjnie w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej przy użyciu terminala płatniczego POS lub urządzenia mobilnego np. telefonu z odpowiednią aplikacją. W terminalu akceptowane są karty płatnicze VISA, MASTERCARD i MAESTRO w technologii tradycyjnej (tzw. stykowej) i zbliżeniowej oraz płatności mobilne BLIK. Należy podkreślić, że klienci dokonujący płatności przy pomocy karty płatniczej lub telefonu, nie ponoszą z tego tytułu dodatkowych kosztów. Przy użyciu kart płatniczych można uiszczać w kasie Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju m.in. opłaty komunikacyjne i geodezyjne. W związku z powyższym zachęcamy do korzystania z wyżej wymienionych form płatności, które zdecydowanie usprawnią załatwienie spraw w urzędzie.

Poprawiony: piątek, 06 kwietnia 2018