Strona główna Aktualności Przekazanie rowerów dla dzieci z rodzin zastępczych zawodowych Powiatu Buskiego
Przekazanie rowerów dla dzieci z rodzin zastępczych zawodowych Powiatu Buskiego Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Łukasz Drobek.
piątek, 17 października 2014

W dniu 16.10. br. (czwartek) w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie odbyło się uroczyste przekazanie rowerów dla dzieci z rodzin zastępczych zawodowych Powiatu Buskiego. Rowery ufundowała Kompania Piwowarska w ramach akcji „Spełniamy zdrowe marzenia”. Wszystkich gości przywitał Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju Andrzej Smulczyński. Swoją obecnością zaszczycił nas także Starosta Buski Jerzy Kolarz, któremu nigdy nie jest obojętnym los doświadczonych przez życie dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

W uroczystym przekazaniu rowerów wzięli udział zawodnicy Klubu Sportowego VIVE TAURON KIELCE: Denis Buntić, Marin Sego, Karol Bielecki i Piotr Grabarczyk. Zawodnicy chętnie pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. Po uroczystym przekazaniu prezentów wszyscy wspólnie podziwialiśmy występy artystyczne grupy tanecznej, biorącej udział w projekcie pt. „Skacząc w dorosłość” z Gminy Tuczępy oraz zespołu muzycznego z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju. Po zakończeniu występów artystycznych wszyscy zaproszeni goście udali się do ogrodu na wspólne grillowanie.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom akcji Kompanii Piwowarskiej oraz zawodnikom Klubu Sportowego VIVE TAURON KIELCE.

Poprawiony: piątek, 17 października 2014