herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności
Konkurs - Nasza Ziemia – środowisko geologiczne wczoraj, dziś i jutro Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Renata Galus.   
wtorek, 13 marca 2018
 

logoKonkurs geologiczno-środowiskowy, organizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy, "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro ..." w 2018 r. odbywa się pod hasłem „Tajemnice karbońskich lasów”.

Konkurs ten obejmuje obszarem całą Polskę.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonymi komunikatami konkursowymi. Mamy nadzieję, że tematyka Konkursu zainspiruje Was i zachęci do wzięcia w nim udziału.

Prace prosimy przesyłać na adres Oddziału Świętokrzyskiego Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego w Kielcach do dnia 06.04.2018 r.

Poprawiony: wtorek, 13 marca 2018
Więcej…
 
Życzenia z okazji Dnia Kobiet Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski   
środa, 07 marca 2018
 

kwiaty

Drogie i Kochane Panie

     Z okazji Dnia Kobiet – jednego z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku, zarówno dla Was jak i dla nas – mężczyzn, w imieniu całej męskiej części Powiatu Buskiego pragniemy przekazać z okazji Waszego Święta wyrazy największego szacunku  i  poważania,  a także najpiękniejsze życzenia szczęścia i radości.

     Niech życie niesie Wam wyłącznie miłe chwile, uśmiech opromienia Wasze twarze. Życzymy  Wam, Drogie Panie, dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia i pogody ducha każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Przewodniczący
Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Andrzej Gądek

Starosta Buski
Jerzy Kolarz
Poprawiony: środa, 07 marca 2018
 
Informacja dla Interesantów Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak.   
wtorek, 06 marca 2018
 

herbSzanowni Państwo

W związku z prowadzonymi robotami remontowymi w budynku Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 15  w dniach od 6 do 23 marca Wydział Architektury i Budownictwa przeniesiony został na Salę Konferencyjną Starostwa (parter budynku).

Poprawiony: wtorek, 06 marca 2018
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. "Segregujesz świat ratujesz" Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
wtorek, 27 lutego 2018
 

logoZarząd Powiatu w Busku – Zdroju, wzorem lat ubiegłych, organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Segregujesz świat ratujesz”, będący częścią Programu edukacyjno – ekologicznego pn. „Chrońmy naszą planetę”, realizowanego na terenie Powiatu Buskiego w roku szkolnym 2017/2018, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Więcej…
 
Podpisz i wyślij JPK_VAT z Profilem Zaufanym Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Jerzy Kolarz.   
poniedziałek, 26 lutego 2018
 

logo_mcCoraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT).

Więcej…
 
1 Runda Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
poniedziałek, 26 lutego 2018
 

plakatŚwiętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki oraz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy UNIA zapraszają na 1 Rundę Dużej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej.

Więcej…
 
II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018 Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Jerzy Kolarz.   
poniedziałek, 26 lutego 2018
 

logoPrestiżowa statuetka
i atrakcyjne nagrody dla strażaków-ochotników
w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

 

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP.

 

Poprawiony: poniedziałek, 26 lutego 2018
Więcej…
 
Informacja o liczbie urzędników wyborczych Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Jerzy Służalski.   
piątek, 23 lutego 2018
 

herbInformacja o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury (województwo świętokrzyskie) oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 90