Strona główna Aktualności Walentynki na sportowo!!!
Walentynki na sportowo!!! Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor i zdjęcia: Mirosława Gajda.
środa, 01 marca 2017

ZajawkaW Święto Zakochanych 14 lutego 2017 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 przy wsparciu Starosty Buskiego zorganizował „VII Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej” dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.

Przez kilka godzin na hali sportowej odbywała się rywalizacja o miano najlepszej drużyny turnieju. Od wczesnych godzin porannych walkę o zwycięstwo rozpoczęły 4 drużyny, rozgrywając mecze systemem "każdy z każdym". Tradycyjnie już, oprócz siatkarek z Buska, gościły u nas zawodniczki z Jędrzejowa, Pińczowa i Staszowa. Pasja, rywalizacja, integracja
i walentynkowy klimat, to wszystko towarzyszyło siatkarkom w dniu zakochanych. Cały turniej przebiegał w miłej atmosferze, a każda uczestniczka otrzymała słodkie, walentynkowe serduszko.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży z buskiego „Kopernika”, a także kibiców z Jędrzejowa.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli: Pani Renata Krzemień Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju i Pan Andrzej Bilewski Dyrektor Szkoły.

Poziom turnieju był wysoki. Po zaciętej i wyrównanej grze zwycięstwo odniosły zawodniczki z I Liceum Ogólnokształcącego w Jędrzejowie. Drugie miejsce przypadło gospodyniom turnieju – ZSP Nr 1 Busko, trzecie miejsce – Zespołowi Szkół Zawodowych w Pińczowie, a poza podium był Zespół Szkół ze Staszowa.

Wszystkim gratulujemy!!!

Statuetkę „Najlepszej Zawodniczki Turnieju” otrzymała Natalia Prusiecka z Jędrzejowa.

Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwała Mirosława Gajda - organizatorka turnieju oraz sędziowie: Ewa Dytkowska, Adrian Szumilas i Paweł Karolczak.

Autor: Mirosława Gajda

Zdjęcia: Mirosława Gajda