Strona główna Festiwal Zdrowia Zaproszenie dla organizacji pozarządowych na XXII Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju
Zaproszenie dla organizacji pozarządowych na XXII Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski, przekazała do publikacji: Ilona Marzec
poniedziałek, 08 kwietnia 2024

plakat2W ramach XXII Festiwalu Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju w dniu 10 kwietnia 2024 r. w Buskim Samorządowym Centrum Kultury przy al. Mickiewicza 22 zostanie zorganizowana konferencja z okazji Światowego Dnia Zdrowia - Forum Zdrowia pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”.

W godzinach od 10:00 do 12:00 w auli Centrum Kultury zorganizujemy Miasteczko Zdrowia ze stoiskami promocyjno-edukacyjnymi oraz badaniami. Jednym z organizatorów Miasteczka Zdrowia będzie Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, który szczególne zaproszenie kieruje do organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego, w celu przedstawienia informacji na temat Programu Współpracy Samorządu Województwa Świętokrzyskiego z  Organizacjami Pozarządowymi na 2024 rok w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Szczegółowy program:

• Plakat [ PDF ] [ JPG ]