Strona główna Aktualności "Najlepsi w sporcie" o Puchar Starosty Buskiego - piłka koszykowa dziewcząt
"Najlepsi w sporcie" o Puchar Starosty Buskiego - piłka koszykowa dziewcząt Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor: Grzegorz Wojciechowski foto: Paweł Ślusarski.
czwartek, 12 stycznia 2017

ZajawkaW dniu 10 stycznia 2017 r. w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych walczyły o Puchar Starosty Buskiego w cyklicznych zawodach pod nazwą Najlepsi w sporcie.

Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym. Po pasjonujących meczach, stojących na wysokim poziomie, pierwsze miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt I Liceum Ogólnokształcącego w Busku - Zdroju, drugie miejsce należy do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku - Zdroju, trzecie zdobyły dziewczęta Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku - Zdroju, a czwarte miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju.

Wszystkim Zawodniczkom oraz ich Opiekunom serdecznie gratulujemy.

Autor: Grzegorz Wojciechowski

foto: Paweł Ślusarski