Strona główna Aktualności Festyn Rodzinny "Nie Ma Jak Rodzina"
Festyn Rodzinny "Nie Ma Jak Rodzina" Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przygotował: Łukasz Drobek, PCPR
poniedziałek, 30 maja 2016

plakatPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju w dniu 10 czerwca 2016 r. w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym, organizuje Festyn Rodzinny "Nie Ma Jak Rodzina" promujący rodzicielstwo zastępcze.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Buski Jerzy Kolarz oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Busku-Zdroju Andrzej Gądek. Na scenie zaprezentują się uczniowie ze szkół i przedszkoli z Buska-Zdroju i Zbludowic. Podczas Festynu Rodzinnego po raz trzeci odbędzie się Bieg Rodzinny „Zielony kilometr”, którego celem jest rozpowszechnianie idei biegania, jako najlepszej formy aktywnego wypoczynku oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród rodzin.

Odbędzie się także pokaz ratownictwa technicznego i medycznego, zaprezentowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Busku – Zdroju oraz pokaz sprzętu i znakowanie rowerów, zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Busku – Zdroju. Będzie można również skorzystać z bezpłatnego pomiaru ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi. Podczas Festynu wystąpią między innymi: Orkiestra Dęta z Huty Szkła Gospodarczego w Staszowie, Monika Urbanowicz – wokalistka znana z Programu ,,Mali Giganci”, laureatki ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych: Natalia i Nikola Wróbel oraz Emilia, Nikola i Klaudia Kozioł. Swoje umiejętności zaprezentują także uczniowie buskiej szkoły Tańca MIMESIS oraz Perfekta Dance Academy. Festyn rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 17:00.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w Festynie

Poprawiony: poniedziałek, 30 maja 2016